UA-92105902-1
Welkom Gemeente Diaconie En verder Agenda Nieuws Info Beheer Activiteiten Verenigingen Bijbeltuin Historie
Welkom op de website van de Protestante Gemeente Lonneker. Adres: Dorpsstraat 44 7524 CJ Lonneker E-mail Scriba: Jorike KitsJorike Kits-Rozeboom E-mail:  jorike@jorwi.nl
Kapel Uit Liefde
Adressen en contacten Kapel uit Liefde   Dorpsstraat 44 7524 CL Lonneker Scriba F.J. Kits (Jorike)  scriba@kapeluitliefdelonneker.nl Website’s Protestantse Kerk                www.protestantsekerk.nl Classis Enschede                www.classis-enschede.nl Wijkkrant Noord Enschede  www.wijkkrantenenschedenoord.nl Website Lonneker                www.lonneker.nl Dorp Lonneker Wikipedia     https://nl.wikipedia.org/wiki/lonneker Zomiac Lonneker                 www.zomiaclonneker.nl Chris. Vakantieparken          www.bungalowparkoverzicht.nl

Contactgegevens kerkenraad  

Ouderling kerkrentmeesters: kerkrentmeesters@kapeluitliefdelonneker.nl Dhr. M.W. Florijn (Marien) (vz KR) 053 430 60 19 voorzitter Dhr. H. Kleinlugtenbeld (Han) 053 435 61 31  Dhr. B. Heeringa      Ouderlingen: Mevr. H.F. Heron (Hendriek)       Mevr. H. Faber (Henny)             a.faber.1@kpnmail.nl Mevr. F.J. Kits (Jorike) (scriba)  06 24 99 95 93 scriba@kapeluitliefdelonneker.nl   Diakenen: diaconie@kapeluitliefdelonneker.nl Mevr. L. Hiddink (Linie) (vz) Mevr. H. Bergveld (Henriette)        Dhr. K. van den Berg (Klaas)         Adviseur en pastorale zorg: Mw. Ds. M. Schepers-van der Poll 053 434 32 38  predikant@kapeluitliefdelonneker.nl Informatie over onze gemeente, stuur een E-mail naar info Kosters: Dhr. J. Hammer (Jos)              053 430 25 56  j.hammer@ziggo.nl Fam. Boxem                    06 16 27 01 97 bertboxem9@gmail.com  Dhr. J. Schippers (Jan)                           Organisten: Dhr. L. Doosje (Lucas)             Dhr. F. Jansen (Freek)             Dhr. R. Huberts (Rob)               Liturgiecommissie: Mevr. H.F. Heron (Hendrieke)    Kindernevendienst: Vacant   Bezoekerscommissie: Mevr. H. Faber (Henny) (co)    a.faber.1@kpnmail.nl   Bijbeltuin: Dhr. G. Koning    bijbeltuin@kapeluitliefdelonneker.nl Rijdienst: Mevr. H. Faber (Henny)      Vrouwencontactgroep: Mevr. H. Faber (Henny)    Beheerscommissie: Dhr. H. Kleinlugtenbeld (Han) (co) 053 435 61 31 j.j.kleinlugtenbeld@kpnmail.nl   Bazarcommissie: Dhr. H. Kleinlugtenbeld (Han)    De Ruit: Dhr. J. Kok (Jack)   ZomiacLonneker: Dhr. H. Roordink 053 433 45 49  hansroordink@yahoo.com   Huren van de Kapel en/of het gebouw de Heerdstéé: Dhr. J. Hammer (Jos) 053 430 25 56  j.hammer@ziggo.nl      Burgerlijk huwelijk m.b.t. gebruik van Kapel: Gemeente Enschede afd. burgerlijke zaken 053 481 81 81   Beheer website Kapel: webmaster@kapeluitliefdelonneker.nl Dhr. P. van der Arend (Perry)  pvdarend@ziggo.nl