UA-92105902-1
Welkom Gemeente Diaconie En verder Agenda Nieuws Info Beheer Activiteiten Verenigingen Bijbeltuin Historie
Welkom op de website van de Protestante Gemeente Lonneker. Adres: Dorpsstraat 44 7524 CJ Lonneker (gemeente Enschede). E-mail Scriba: Jorike KitsJorike Kits-Rozeboom E-mail:  jorike@jorwi.nl
Kapel Uit Liefde
Adressen en contacten Kapel uit Liefde   Dorpsstraat 44 7524 CL Lonneker Scriba F.J. Kits (Jorike)  scriba@kapeluitliefdelonneker.nl Website’s Protestantse Kerk                www.protestantsekerk.nl Classis Enschede                www.classis-enschede.nl Wijkkrant Noord Enschede  www.wijkkrantenenschedenoord.nl Website Lonneker                www.lonneker.nl Dorp Lonneker Wikipedia     https://nl.wikipedia.org/wiki/lonneker Zomiac Lonneker                 www.zomiaclonneker.nl Chris. Vakantieparken          www.bungalowparkoverzicht.nl

Contactgegevens kerkenraad  

Ouderling kerkrentmeesters: kerkrentmeesters@kapeluitliefdelonneker.nl Dhr. M.W. Florijn (Marien) (vz KR) 053 430 60 19 voorzitter Dhr. H. Kleinlugtenbeld (Han) 053 435 61 31  Dhr. B. Heeringa   053-431 75 36   Ouderlingen: Mevr. H.F. Heron (Hendriek)      053 434 41 40  hendriek.heron@gmail.com Mevr. H. Faber (Henny)             053 433 71 51  a.faber.1@kpnmail.nl Mevr. F.J. Kits (Jorike) (scriba)  06 24 99 95 93 scriba@kapeluitliefdelonneker.nl   Diakenen: diaconie@kapeluitliefdelonneker.nl Mevr. L. Hiddink (Linie) (vz)      053 432 42 34  hjhiddink@hotmail.com Dhr. K. van den Berg (Klaas)    053 431 71 02  josefienvdb@gmail.com    Adviseur en pastorale zorg: Mw. Ds. M. Schepers-van der Poll 053 434 32 38  predikant@kapeluitliefdelonneker.nl Informatie over onz gemeente, stuur een E-mail naar info Kosters: Dhr. J. Hammer (Jos)              053 430 25 56  j.hammer@ziggo.nl Dhr. B. Boxem (Bert)               06 16 27 01 97 bertboxem9@gmail.com Dhr. J. Schippers (Jan)            053 435 22 72  janschippers@home.nl Dhr. P. Langeveld (Piet)           053 879 51 52  pietlangeveld64@gmail.com   Organisten: Dhr. L. Doosje (Lucas)            0541 51 38 91  l.doosje@raadoldenzaal.nl Dhr. F. Jansen (Freek)            0546 45 93 30  narekozo@gmail.com Dhr. W. Bakker (Wim)             0541 51 89 39  wimabakker@hetnet.nl Dhr. R. Huberts (Rob)             053 433 43 20  rehuberts@home.nl   Liturgiecommissie: Mevr. H.F. Heron (Hendrieke)  053 434 41 40  hendriek.heron@gmail.com   DVD opmame: Dhr. R. van Holland (Rienk)(co) 053 430 43 34  reefermaster@outlook.com   Kindernevendienst: Mevr. M. Telman (Marion) (co)   053 431 10 69  mwestert@versatel.nl   Bezoekerscommissie: Mevr. H. Faber (Henny) (co)      053 433 71 51  a.faber.1@kpnmail.nl   Bijbeltuin: Dhr. G. Koning    053 431 30 12  bijbeltuin@kapeluitliefdelonneker.nl Rijdienst: Mevr. H. Faber (Henny)   053 433 71 51  a.faber.1@kpnmail.nl   Vrouwencontactgroep: Mevr. H. Faber (Henny) (co) 053 433 71 51  a.faber.1@kpnmail.nl   Beheerscommissie: Dhr. H. Kleinlugtenbeld (Han) (co) 053 435 61 31 j.j.kleinlugtenbeld@kpnmail.nl   Bazarcommissie: Dhr. H. Kleinlugtenbeld (Han) (co)053 435 61 31 j.j.kleinlugtenbeld@kpnmail.nl   De Ruit: Dhr. J. Kok (Jack) (co) 06 39 51 10 27 jack.kok@home.nl   ZomiacLonneker: Dhr. H. Roordink 053 433 45 49  hansroordink@yahoo.com   Huren van de Kapel en/of het gebouw de Heerdstéé: Dhr. J. Hammer (Jos) 053 430 25 56  j.hammer@ziggo.nl     Burgerlijk huwelijk m.b.t. gebruik van Kapel: Gemeente Enschede afd. burgerlijke zaken 053 481 81 81   Beheer website Kapel: webmaster@kapeluitliefdelonneker.nl Dhr. P. van der Arend (Perry)  pvdarend@ziggo.nl